Základní škola a Praktická škola, Broumov
Kladská 164

Škola pro žáky se zdravotním postižením.

27. 11. 2020 – Projektový den ,,Podej mi ruku”
V naší škole jsme se v pátek 27. listopadu rozhodli dětem zpříjemnit návrat do lavic dalším projektovým dnem. Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům bylo téma celkem jasné, ale každá třída si vymyslela opět vlastní program.
Na chodbách bylo možné slyšet například smích žáků sledujících film Sám doma nebo pokyny naší kreativní duše (učitelky Lamkové) směřující k těm, kteří se podíleli na výrobě adventních věnců.
V V. třídě se také pustili do tvorby věnečků, vybarvili malé papírové betlémy a následně je vystřihli, a také vytvořili krásné baletky ze sněhových vloček.
Ve III. třídě byl program následující: žáci se nejdříve seznámili s příběhem o narození Ježíška, povídali si o vánočních zvyklostech, a nakonec vytvořili barevné obrázky s vánočními motivy.
Všude bylo znát, že se žákům nápad zpříjemnit si tuto dobu projektovým dnem velice zamlouval.    R. Jungová
Otevírání školy
Vážení rodiče, zákonní zástupci,

sděluji, že 18.11.2020 se opět otevře škola pro žáky základní i praktické školy. I nadále platí zvýšená hygienická opatření a nošení roušek. Účast žáků ve výuce je povinná.
Distanční výuka - materiály
Vážení rodiče, zákonní zástupci,

ve čtvrtek 5.11.2020 od 9.00 - 11.00 hod budou ve vestibulu školy připraveny materiály k distanční výuce.
Další případné informace budou poskytnuty na místě.

Pozor!!! Uzavření školy
Dle usnesení vlády ze dne 30.října 2020, o přijetí krizového opatření s účinností od 2.11.2020, se školy zřízené podle § 16 odst.9 ŠZ  UZAVÍRAJÍ !!!!
Termín návratu žáků do školy zatím není znám.
Informace ohledně distanční výuky budou uveřejněny na stránkách školy v nejblžších dnech. Prosím sledujte je.

Přejeme pevné zdraví a optimismus i v této nelehké době.
Provoz školy
Vážení rodiče, zákonní zástupci

V týdnu od 26.10 - 30.10.2020 bude škola zcela uzavřena. Žáci nastoupí k prezenční výuce 2.11.2020. NAŠÍ ŠKOLY SE UZAVŘENÍ NETÝKÁ!!!

Naše škola